bedrift
Kurs og konferanser
Ta med bedriften til nye høyder: 950 meter over havet.
Velger dere å legge kurs og konferanser til Spidsbergseter kan du være trygg på at du er i gode hender. Vi strekker oss så langt som overhodet mulig for at dere skal få akkurat den opplevelsen dere er ute etter, og gjerne mer til.
Dere får en egen kontaktperson fra hotellet som tar seg av all oppfølgingen med bedriften deres.
Med et godt planlagt program vil dere kunne utnytte tiden maksimalt, både til det faglige og det sosiale. Dere er ekspertene på det faglige innholdet og vi sørger for å levere godt på mat og møteromsfasiliteter slik at dere aldri skal føle at det er noe som mangler. For det skulle tross alt bare mangle, sier vi.
Hotellet vårt har en utmerket beliggenhet som tilrettelegger for både små og store opplevelser. Vi har noe som passer alle, året rundt i all slags vær. Fjellkørling eller hundekjøring på vinteren. Tur til et av fjellets majestetiske fossefall på sommeren. En smaksopplevelse i Aquavitfjøset eller en dukkert i Fjellbadet fungerer alle dager. Vi har også mange års erfaring med å arrangere aktiviteter for grupper. Teambuilding på fjellet er en god investering!
pris fra
kr. 1 495,– per person
Reis miljøvennlig
– ta toget!
Vy har flere avganger som stopper på Ringebu stasjon.
Derfra er det 20 min med taxi.
LA STÅ TOM
Kurspakken inneholder
- Overnatting i dobbeltrom eller enkeltrom.
- Gratis WiFi og TV på alle rom.
- Helpensjon med 2 lunsj, 1 middag og 1 frokost.
- Møterom med kaffe/te, isvann og frukt. Nytt teknisk utstyr.
- Levende musikk til underholdning og dans på kvelden.
- Fri inngang til verdens eneste «Aquavitfjøs» – med over 100 forskjellige typer akevitt. OBS! Begrenset åpningstid.
- Fri inngang til Fjellbadet med svømmebasseng, boblebad, flere badstuer, steambad mm. Pool-party? Vi ordner det på forespørsel.
Knallgode kurstilbud i midtuke
Tar du kollegaene med til fjells i oktober-desember 2021 så kan dere nyte godt av vår komplette kurs/konferanse pakke til knallgode priser. Her er alt av måltider og konferanserom med teknisk utstyr inkludert.
2 netter, 2 middager, 2 frokoster og 2 lunsjer FRA 2990,- per person
– For grupper på minimum 30 personer inkluderer vi en helt egen restaurant til middag
Ut året tilbyr vi nå også dagpakker til meget gunstige priser:
Kanskje det er på tide å bytte ut hjemmekontor og Teams-møter med fjellkontor og kurs/konferanse hvor alle er fysisk til stede? Hva med å samle troppene her hos oss? For kun 695,- per person får dere alt dette inkludert:
– Møterom med teknisk utstyr
– Kaffe/te, frukt og isvann hele dagen
– Lunsj (2-retter eller buffet)
Mellom møter og måltider kan dere oppleve Venabygdsfjellet med frisk fjelluft, fantastisk natur og stor variasjon i utendørs aktiviteter.
Tilbudene gjelder kun for nye bookinger og kan ikke overføres på eksisterende bookinger
Tilleggsvalg
Fjell-leilighet
Kr 300,– pr person
Balkong
Kr 100,– pr person
Enkeltromstillegg
Kr 300,–
Teambuilding
Aktiviteter fra kr 200,– pr person
Pausemat
Fra kr 15–80,– pr person pr tilvalg
Aktiviteter
Kvalitet er grunnpilaren i det vi driver med, og det gjelder også for våre aktiviteter. Vi er med dere fra idé til gjennomføring, og sørger for et knirkefritt arrangement enten dere er 10 eller 200 deltakere.
Våre hyggelige aktivitetsledere sørger for aktiviteter som gir mestring og samhold i gruppa, samtidig som de får frem konkurranseinstinktet hos deltakerne. Artige konkurranser legger ofte grunnlaget for gode samtaler ved middagsbordet seinere på kvelden.
Vi kan blant annet tilby:
3-kamp, 5-kamp, Quiz i lavvo, Fjellkørling, Guidet tur og mer.
Vi har også kontakter med lokale tilbydere av spennende aktiviteter hvis det er noe vi selv ikke leverer. Her er det egentlig kun fantasien som setter grenser. Hva med sykling både bortover og nedover, fiske i fjellvann, rafting, rideturer, hundekjøring, kanefart eller gokart, for å nevne noe?
Kjøretid fra utvalgte steder
Otta og Folldal: 1 t
Lillehammer: 1 t 15 min
Koppang: 1 t 30 min
Moelv, Alvdal, Dombås: 1 t 40 min
Tynset, Lom, Hamar, Lesja: 2 t
Oppdal: 2 t 15 min
Røros: 3 t
Oslo: 3 t 30 min
Pris per person | Pris fra |
Juni/Oktober | 1 495‚– |
Jan/April/Nov/Des | 1 495,– |
Feb/Mars/Juli/Aug/Sept | 1 795‚– |
«Dette hotellet er fantastisk. Staben er der utelukkende for at vi som er der skal ha det bra. Har aldri opplevd lignende grad av service. Maten og serveringen er og helt i toppen av hva man kan drømme om. Rett og slett fantastisk.» Samarbeidende regnskapsbyråer